Užijte si prázdniny stejně dobře jako vaše děti - Blog

Užijte si prázdniny stejně dobře jako vaše děti

Užijte si prázdniny stejně dobře jako vaše děti

 

Hurá, začínají prázdniny! Ale počkat, vy už vlastně nejste děti. Máte se vůbec z čeho radovat? Samozřejmě! Prázdniny s sebou přináší jiný režim a to je důvod k pořádné oslavě. Nemyslíte?

 

Bůh žehnej táborům, babičkám a soustředěním

S posledním zvoněním odzvonilo úkolům, rannímu chaosu a vlastně celé té logistice spojené se školou a odpoledními kroužky. Máte klid. Se svými dítky si zajedete na zaslouženou dovolenou a pak se vám na nějaký čas zřejmě rozutečou do světa. K babičkám, tetičkám nebo na tábory. Co si počnete vy? Vaše obydlí utichne, ale vám v hlavě možná nastane zmatek. Stojíte před složitou volbou - buď se začnete litovat, že jste z ničeho nic osaměli, nebo podniknete věci, o kterých už dlouho tajně sníte.

 

Připravte se na toto období a sepište si, co chcete o prázdninách zažít. Napište tam všechno. Tady přikládáme malou inspiraci:

 

     Přečíst novou knížku

     Spát do 11:00

     Vyrazit s kolegy na skleničku

     Projet se na šlapadlech

     Napsat povídku

     Namalovat obraz

     Zajít na jógu

     Podívat se do Barcelony

 

Možná vás ale srdce táhne úplně jiným směrem, poslechněte ho. Klidně si skočte bungee jumping nebo si dejte filmový maraton.

 

Zajděte na rande

Nezáleží na tom, jestli máte dlouholetého partnera, nebo jste právě single rodič. Na letní lásku má nárok každý. Ten, kdo žije ve spokojeném vztahu vám potvrdí, že je o něj potřeba pečovat. Jak? Jednou za čas byste měli vyrazit na rande. Můžete společně ujet 80 km na kole, zajít na masáž nebo si třeba dopřát vynikající večeři u nás v Amaryle. Říká se, že láska prochází žaludkem a náš šéfkuchař Max to moc dobře ví. Připraví vám pokrmy z čerstvých surovin, které dodávají energii do života. Pokud nejíte maso, nevadí. U nás si vyberou vegetariáni i vyznavači české kuchyně. Najděte si čas jeden pro druhého, vdechnete tak svému vztahu novou jiskru.

 

Užijte si dámskou jízdu

Teď jedna otázka pouze pro dámy: „Jak dlouho jste se neviděly se svou nejlepší kamarádkou?” Rodina, práce, sport… kolotoč. Právě nastává ten nejlepší čas na to, abyste zvedly telefon a řekly své přítelkyni: „Co děláš příští týden? Vyrazíme na nákupy a trochu se pobavíme!” Nejlepší kamarádka může být současně vaše maminka nebo sestra, udělejte si na ně čas. Jestli zatoužíte po nákupech ve velkém stylu, zdravém jídle a klidném ubytování v centru Prahy, doporučujeme vám Amarilis - hotel zařízený podle Feng Shui. Každému zaměstnanci zdobí tvář přátelský úsměv, počítejte s tím, že je šíleně nakažlivý.

 

 

Až zamáváte svým dětem při odjezdu za prázdninovým dobrodružstvím, utřete slzu v oku a usmějte se. Proč? Protože i vám právě začínají prázdniny. 

úterý 4. červenec 2017 0:03Kontakt

Štěpánská 18
11000 Praha
Tel. +420 222 748 111
Fax +420 222 748 113
Email: amaryla@jerome.cz

Odběr denního menu