23 facebookových skupin, kde se vaří, peče a inspiruje - Blog

23 facebookových skupin, kde se vaří, peče a inspiruje

Také hledáte inspiraci na zdravé recepty, kde se jen dá? My jsem si tentokrát vzali na mušku Facebook. A jak to dopadlo? Skvěle! Našli jsme pro vás 23 facebookových skupin, kde se řeší jídlo, cvičení i zdraví životní styl. Pojďte se na to podívat.

Fitness životní styl

Jestli trávíte každou volnou chvíli ve fitku a se svým trenérem dokážete dlouhé hodiny rozebírat skladbu jídelníčku, budete se v těchto skupinách cítit jako doma:

 

Něco pro vegetariány:

Maso na talíři není nic pro vás? Pokud právě souhlasně přikyvujete, najdete na těchto místech členy se stejnou filozofií:

 

Vaříme bez lepku

Lepek - věčné dilema. V těchto skupinách si přijdete na své, ať už máte přímo intoleranci, nebo chcete pouze svůj jídelníček od lepku jen trochu odlehčit:

 

Vaříme pro děti

Stojíte každý den u plotny a z hlavy se vám kouří, jak moc přemýšlíte, čím dnes uspokojíte chuťové buňky svých ratolestí? Netrapte se a nechte si poradit od ostatních maminek:

 

Ostatní

Jestli vám zatím žádná ze skupin do oka nepadla, třeba se vám bude líbit některá z těchto:

 


Napadá vás nějaká další skupina, která stojí za zmínku? Sem s ní, za vaše tipy budeme moc rádi. A pokud se chcete inspirovat i v reálném světě, zastavte se u nás. Náš šéfkuchař Max se svým týmem připravuje každý týden nová inspirativní jídla, přijďte je vyzkoušet.

středa 4. říjen 2017 21:42jNews ModuleReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kontakt

Štěpánská 18
11000 Praha
Tel. +420 222 748 111
Fax +420 222 748 113
Email: amaryla@jerome.cz

Odběr denního menu