Maraton Praha 2018 se blíží! Kdy to propukne a na co se můžete těšit? - Blog

Běžci pozor, pražský maraton i půlmaraton se nezadržitelně blíží a my vám přinášíme o těchto závodech důležité informace. Připraveni? Jdeme na to.

Sportisimo 1/2Maraton Praha 2018

Měli jste na sobotu 7. 4. 2018 už nějaký plán? Pokud ano, zrušte ho. Právě v tento den startuje na náměstí Jana Palacha v 10:00 tradiční pražský půlmaraton. Letos už po dvacáté. Nezáleží na tom, jestli máte skvělou kondici a hodláte po celou dobu závodu dýchat na záda běžcům z Keni, nebo se zajdete jen sem tam zlehka proběhnout. Vítáni jsou všichni. Pokud byste se chtěli podívat, jak to na pražském půlmaratonu vypadalo v minulých letech, zadejte na Instagramu #praguehalf.

Volkswagen Maraton Praha

Na regeneraci po pražském maratonu budete mít přibližně měsíc, abyste se mohli 6. 5. 2018 v 9:00 na Staroměstském náměstí postavit na startovací čárů a zaběhnout si pražský maraton. Stejně jako v minulých letech se o vás perfektně postará tým RunCzechu a vy si vychutnáte Prahu z úplně jiné perspektivy, než jste zvyklí. Jedná se o nádherný zážitek, který rozhodně stojí za tu dřinu.

Chystáme pro vás překvapení

Udělejte si v den běhu s rodinou krásný den, který začne kvalitní snídaní. Chystáme pro všechny běžce a jejich blízké vydatné ale lehké snídaně, které vás dokonale připraví na běh vašeho života. Náš šéfkuchaře Max se pravidelně pražských běhů účastní, moc dobře tedy ví, jakou stravu běžci před závodem potřebují. A přesně to vám v daný den připraví. Během celého závodu bude také vedle recepce v hotelu Amarilis připravený stánek se zdravým občerstvení, zastavte se u nás. Moc rádi vás poznáme a pohostíme.

 

Max si letos už registraci na závody zajistil. A vy?

 

 

úterý 28. listopad 2017 12:43jNews ModuleReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kontakt

Štěpánská 18
11000 Praha
Tel. +420 222 748 111
Fax +420 222 748 113
Email: amaryla@jerome.cz

Odběr denního menu